Partnerzy

Joanna Kurmanow

BEZPIECZEŃSTWO, DYSKRECJA, PEWNOŚĆ, EMPATIA ……

Moim celem jest długotrwała satysfakcja Pacjenta i długotrwały dobry efekt mojej pracy.

Pacjent – wybierając mnie jako swojego lekarza – powierza rzecz najcenniejszą – własne życie i zdrowie.

Ja – decydując się wykonać operację – muszę być w 100% przekonana, że pacjent ma rzeczywiste oczekiwania, że to jest jej/jego decyzja o zabiegu.

Ufam, iż będzie postępował według moich zaleceń po operacji, że w razie powikłań ( które zawsze mogą się zdarzyć ) okaże cierpliwość i wyrozumiałość.

Pamiętaj! Wybierając chirurga plastycznego, wiążesz się z nim na wiele lat!

Dlatego zanim zastosuję nową, cudowną substancję czy implant piersi sprawdzam jej długoletni wpływ na zdrowie kobiety – poszukuje publikacji, wymagam od producenta badań i certyfikatów o dopuszczeniu na rynek medyczny.

Nie traktuję pacjenta tylko jako klienta – czyli wykonać operację i zapomnieć.

Dzięki bliskiemu kontaktowi z pacjentkami po operacji, piszą one o ciążach, o karmieniu piersią, o tym że przytyły lub schudły – prosząc o porady jak pielęgnować skórę, aby dobry efekt zabiegu utrzymywał się przez lata.

Patrzę na pacjenta, jak kobieta, która wie jak wygląda proces starzenia, jak zmienia się ciało po ciąży, jak wygląda racjonalne modelowanie sylwetki.

ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONĘ

Zawsze kładę nacisk na naturalny wygląd pacjenta po operacji, gdyż uważam, że nadmierna korekcja np. zbyt duże implanty piersi, zbyt pełne usta mogą przynieść w przyszłości więcej problemów niż chwila zadowolenia po operacji.

Filip Olejnik

Reha Clinic

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, kierunek fizjoterapia
Terapeuta Manualny, rehabilitant, terapeuta z I stopniem kompetencji w Terapii Manualnej Holistycznej dr Rakowskiego

Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym.

Uczestnik wielu szkoleń, kursów i sympozjów związanych z terapią manualną.

Od kilkunastu lat prowadzi własną praktykę zawodową.

Valentyna Fedosyeyeva

Kosmoenergetyka

21 grudnia 2009 roku International Classic Cosmoenergy Federation, Riga, Latvia została przyjęta w poczet członków WHO (Światowa Organizacja Zdrowia). Tym samym Kosmoenergetyka włączona została do światowego systemu ochrony zdrowia.
Kosmoenergetyka należy do najstarszych metod uzdrawiania. Była już znana przez cywilizacje Lemurów i Atlantów. Stanowi połączenie prastarej wiedzy zgromadzonej na przestrzeni wieków. Zgodnie z myślą przewodnią kosmoenergetyki materia i energia znajdują się w nierozerwalnej całości, a fizjologia człowieka jest skomplikowaną strukturą pól biologicznych.
Każdy narząd, każda tkanka mają swój własny i specyficzny zakres częstotliwości. W przypadku choroby naturalna skala częstotliwości zmienia się. Kosmoenergeta podaje energię na chory organ i jednocześnie podaje ogólnie uzdrawiające częstotliwości na cały organizm. Wokół chorego organu zostaje stworzone pole torsyjne, które posiada charakterystykę zdrowego organu. Wymuszony rezonans przywraca do zdrowia ten narząd.

ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONĘ

Jest Mistrzem dla tych, którzy wierzą w miłość i dobro, dla tych, którzy przyjmują prymat Kosmicznej Świadomości, którzy rozumieją konieczność rozświetlenia duszy i własnej przemiany, aby żyć w zdrowiu, przywrócić harmonię w życiu swoim i swoich bliskich, odzyskując swój pierwotny i nieskończony potencjał.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH