O nas

Dlaczego wybrać nasz gabinet??


Zajmujemy się kompleksowym doradztwem dietetycznym, precyzyjnym wsparciem suplementacyjnym oraz bezinwazyjną diagnostyką i terapią metodą Volla (BRT-biorezonansterapie). Innowacyjny sposób diagnostyki ludzkiego organizmu pozwala nam jeszcze dokładniej poznać jego obciążenia i nakreślić kierunek postepowania terapeutycznego. Dzięki najnowocześniejszym metodom biofizykalnym bardziej precyzyjnie i pełniej możemy spojrzeć na ludzki organizm i dobrać formę leczenia dietetycznego, suplementacyjnego i farmakologicznego. U pacjentów wymagających dodatkowego wsparcia prowadzimy indywidualne konsultacje lekarskie w tym pediatryczne.

Jesteśmy certyfikowanym gabinetem posiadającym uprawnienia do tych działań oraz międzynarodowe szkolenia w zakresie diagnozy i terapii przy użyciu metody biorezonansowej aparatem BICOM (biorezonanskomunikation). Regularnie podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w krajowych i zagranicznych szkoleniach oraz poszerzamy zakres diagnostyki poprzez zakup nowoczesnych akcesoriów niezbędnych do precyzyjnego postepowania diagnostyczno-terapeutycznego.

Bazujemy na nowoczesnym i regularnie serwisowanym za granicą sprzęcie niemieckiej produkcji.

Jesteśmy w pełni przeszkolonymi diagnostami-terapeutami. Nasz gabinet jest przygotowany do diagnozowania pacjentów o szerokim spektrum problemów zdrowotnych. Posiadamy certyfikowane urządzenia BICOM produkcji niemieckiej. Diagnozujemy miedzy innymi:

Pasożyty i bakterie


Wirusy i grzyby


Metale ciężkie i obciążenia środowiskowe


Konserwanty i pyłki


Produkty spożywcze i boreliozę


Dolegliwości i uzależnienia


Nadal nie są Państwo przekonani?

Medycyna niekonwencjonalna jest środkiem często takim, który pozostaje ludziom z dużymi problemami zdrowotnymi. Nie zawsze musi tak być. W myśl „lepiej zapobiegać niż leczyć” proponujemy Państwu diagnozę i rozpoznawanie problemów już w bardzo wczesnym stadium. Wtedy terapia i eliminowanie przyczyn jest dużo szybsze, prostsze i tańsze.

zywienie2

Polskie przysłowie „głód jest najlepszą przyprawą” wskazuje na sposób, w jaki często komponujemy swoje posiłki. Im bardziej jesteśmy głodni, tym większą mamy ochotę na kaloryczne, tłuste i słodkie przekąski. Aby unikać tych sytuacji warto skorzystać z indywidualnie przygotowanych jadłospisów, uwzględniających tryb życia i preferencje smakowe, jednocześnie dostarczających wszystkich niezbędnych składników pokarmowych.

Indywidualnie skomponowany, zróżnicowany jadłospis (7-dniowy) zapewni prawidłowe odżywienie organizmu oraz pozwoli na bardziej racjonalne planowanie codziennego menu.

Osoby chore czy otyłe, mimo odpowiedniej diety często muszą skorzystać z dodatkowej suplementacji żywieniowej. W takich przypadkach gwarantujemy uzupełnienie o indywidualne plany suplementacyjne racjonalnego sposobu żywienia.

bicom2000-1

Początek nowej ery w metodzie biorezonansu wykorzystującej aparat BICOM OPTIMA.
Hans Brugemann, Grafelfing / Niemcy

Pacjenci oczekują dziś skutecznej terapii i chcieliby już podczas pierwszego zabiegu poczuć zmianę. Chodzi tu przede wszystkim o pacjentów cierpiących ból. Jeśli pacjent już przy pierwszym zabiegu poczuje ulgę, zdobywa zaufanie do terapii i do terapeutów. W związku z tym zadano sobie pytanie: „Jak można przeniknąć organizm ludzki informacjami terapeutycznymi jeszcze intensywniej i przez to skuteczniej leczyć?” Odpowiedzią na to pytanie ma być nowy aparat BICOM Optima.

znak-zapytaniaJeśli mają Państwo pytania zapraszamy do działu NAJCZĘSTSZE PYTANIA w dziale DLA PACJENTÓW. Tam znajdziecie szereg odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz te pytania które dotyczą gabinetu, pierwszej wizyty, wywiadu z pacjentem, tego co pacjent musi wiedzieć zgłaszając się do nas oraz dużo innych.

zegarJesteśmy dostępni dla Państwa na tej stronie za pomocą formularza kontaktowego dosteppnego w dziale KONTAKT, na facebooku pod adresem http://facebook.com/apbiorezonans oraz pod numerami telefonów komórkowych.

Gabinet otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Prosimy o kontakt telefoniczny i wtedy umówimy się na spotkanie.

Umów się na spotkanie

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

  START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH