Nasz zespół

krzysztof1

mgr Krzysztof Żaba

diagnosta-terapeuta

O mgr Krzysztofie Żaba


Absolwent Analityki Medycznej na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu posiadający wieloletnie doświadczenie w branży medycznej.  Ukończył kursy z zakresu terapii i hipnozy.  Specjalizuje się w diagnostyce i terapiach z użyciem metody biorezonansu na aparacie Bicom.

  • Specjalizacje: diagnosta, terapeuta BICOM
0
Szkolenia, seminaria, sympozja
ania1

mgr Anna Pater

dietetyk, diagnosta-terapeuta

O mgr Annie Pater


Dyplomowany dietetyk-Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu kierunek: Dietetyka i Planowanie Żywienia.

Specjalizuje się w dietoterapii różnych schorzeń wykorzystując przy tym różne formy diagnostyczne.

Dzięki urządzeniu Body Akern precyzyjnie ocenia skład ciała: tkankę tłuszczową, pozatłuszczową, masę mięśniową, wodę ogólnoustrojową z podziałem na wewnątrz i zewnątrzkomórkową a także ocenić kąt fazowy oraz BMI (Body Mass Indeks). Dobierając jadłospisy wykorzystuje program Aliant dzięki któremu potrafi określić kaloryczność, gramaturę  i składniki każdego planowanego posiłku, wyliczyć tygodniowe oraz dobowe porcje dbając o żywieniowe aspekty odchudzania.

Wykonuje test na nietolerancje pokarmowe Food Detective na podstawie próbki krwi pobranej z palca sprawdzając reakcje organizmu na 59 białek pokarmowych. Innymi słowy pozwala ocenić zwiększoną ilość przeciwciał typu IgG  produkowanych we krwi. Eliminacja pokarmów wykazujących pozytywną reakcję może polepszyć samopoczucie już nawet po kilku dniach.

W swojej pracy wspomaga się najnowocześniejszą diagnostyką opartą o biorezonans z wykorzystaniem urządzenia–BICOM. Umożliwia ono szybką, bezbolesną i bezinwazyjną diagnozę obciążeń pacjenta w następujących obszarach: alergia, nietolerancja, grzybica, pyłkowica, pleśnie, wirusy, bakterie, metale ciężkie, konserwanty, barwniki, pasożyty, obciążenia środowiskowe itp…. Pozwala ona jednocześnie na bezbolesną eliminację większości obciążeń oraz terapię dokuczliwych schorzeń zarówno ostrych jak i przewlekłych.

Zajmuję się też doradztwem żywieniowym i suplementacją osób otyłych, obciążonych różnymi jednostkami chorobowymi oraz chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat profilaktyki zdrowotnej i urozmaiconego odżywiania.

Prowadzi wykłady i seminaria z dziedziny dietetyki i zdrowego żywienia. Edukacje z zakresu problematyki związanej z obciążeniami organizmu i wynikających z tego zaburzeń które w długotrwały sposób prowadzą do powstawania często chorób przewlekłych

Swoją wiedzę poszerza biorąc aktywny udział w szkoleniach zarówno polskich jak i zagranicznych dotyczących  otyłości, zdrowego żywienia, suplementacji oraz diagnostyki i terapii Biorezonansem.

  • Specjalizacje: dietetyk, diagnosta-terapeuta BICOM
0
Szkolenia, seminaria, sympozja
20150916-pani doktor

dr Hanna Olejniczak

pediatra, homeopata

O dr Hannie Olejniczak


Specjalizuję się w pediatrii i homeopatii.

Program opieki nad dzieckiem w moim gabinecie obejmuje pacjentów od momentu urodzenia do osiemnastego roku życia.
Opieka nad dzieckiem zdrowym

– ocena rozwoju fizycznego i psychoruchowego
– konsultacje dotyczące szczepień
– ustalenie właściwej diety

Opieka nad dzieckiem chorym obejmuje diagnostykę i leczenie

– ostrych infekcji górnych i dolnych dróg oddechowych
– astmy
– zaburzeń układu pokarmowego
– infekcji dróg moczowych
– zaburzeń odporności
– niepożądanych odczynów poszczepiennych
– autyzmu
– infekcji pasożytniczych i Candidy
– odchudzanie

Preferuję leczenie oparte na zdrowej diecie i lekach pochodzenia naturalnego.

Istnieje możliwość konsultacji  telefonicznych lub e-mail po przesłaniu historii choroby i wyników badań .

Należy jednak pamiętać, że homeopatia jest tylko jedną z metod terapii. Nie stosuje się jej w leczeniu nowotworów jako podstawowego leczenia, ani nie zastąpi interwencji chirurgicznej w przypadku zapalenia wyrostka czy złamania nogi .
Nie pomoże też, gdy organizm utracił możliwość reakcji  i nie daje sprowokować się do walki z chorobą.
Od 20 lat zajmuję się homeopatią. Opieram się na wiedzy zdobytej na licznych kursach organizowanych przez  firmy BOIRON, DHU, HEEL oraz własnych doświadczeniach.
Metoda sprawdza się zwłaszcza u dzieci cierpiących na nawracające infekcje dróg oddechowych i alergie. Jeżeli odpowiedź organizmu na to leczenie nie daje oczekiwanych rezultatów j, stosuję leki  konwencjonalne.

  • Specjalizacje: pediatria, homeopatia

0
Szkolenia, seminaria, sympozja
20150914-doktor2

dr Tomasz Szymkowiak

lekarz rodzinny

O dr Tomasz Szymkowiak


Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Egzamin specjalizacyjny zdałem z medycyny rodzinnej.

Interesuję się medycyną żywieniową, znaczeniem witamin i mikroelementów w profilaktyce chorób oraz terapii  chorób autoimmunologicznych.

  • Specjalizacje: lekarz rodzinny

0
Szkolenia, seminaria, sympozja

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH