Diagnostyka

DIAGNOSTYKA

Wszyscy wiemy, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Profilaktyka, zdrowy tryb życia, aktywność fizyczna, odpowiednie żywienie czy suplementacja nie zawsze wystarcza. Czasami niestandardowa diagnostyka odkrywa pewne nieprawidłowości. Każde niepokojące objawy, utrzymujące się jakiś czas, dokuczliwe, o nieznanym pochodzeniu powinny wzbudzić nasz niepokój i zmobilizować do diagnostyki. Nie należy ignorować bo zdrowie mamy tylko jedno.

Prawidłowe odżywianie nie gwarantuje, że organizm wchłonie potrzebne substancje a niekorzystnie działające wydali. Proces ten jest uzależniony od prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego.  Obciążenie organizmu pasożytami, grzybami czy bakteriami skutecznie zaburza jego działanie.  Również nie wszystkie spożywane produkty wpływają korzystnie na nasze zdrowie ponieważ zależy to od indywidualnych reakcji organizmu.

Diagnostyka obciążeń organizmu jest podstawą do przywrócenia sprawności układu pokarmowego  a co za tym idzie właściwego funkcjonowania pozostałych organów.

Zgłoś się do nas i umów na konsultację

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zdiagnozowania się w naszej placówce. Diagnoza jest niezobowiązująca. Szczegółowo wyjaśnimy na czym polega badanie i wskażemy dalszy sposób postępowania.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH